Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Priecīgi bērni un apmierināti vecāki!

“Bija fooooorši!” Esam pārliecināti, ka tieši tāds būs bērnu secinājums pēc ballītes Bumbiņbādē. Īstas bumbas īstā baseinā un visas svinību telpu ērtības ļaus vienkārši sagatavoties un priecīgā gaisotnē izbaudīt jautrības pilnu ballīti. Gaidām kārtīgu un skaļu jandāliņu! 

Esam parūpējušies par ērtām telpām jautrības pilnai dienai, kā arī nodrošinām divas papildu istabas: viena pašiem mazākajiem vai tiem, kas aktivitātes jau paspējuši izbaudīt un grib mierīgāku prieku, un otra vecākiem ērtām sarunām un atpūtai. Telpās pieejama arī virtuve, māmiņu stūrītis un līdzīgas ērtības, bezmaksas ūdens un citi dzērieni, bet vasaras sezonā par papildu samaksu pieejama āra terase.

38’000 bumbu

100 m² plašas telpas

85 cm dziļš baseins

50 m no jūras krasta

Kas jāzina pirms ierašanās Bumbiņbādē?

  1. Līdzi jāņem ērts apģērbs, maiņas apavi vai zeķītes bumbu baseinam, uzkodas un svētku kūka, bet pats galvenais – labs garastāvoklis.
  2. Ēdamzonā ir galdi un krēsli, kā arī visi vienreizlietojamie trauki, ko pie mums iespējams iegādāties. Statīvu trīsstāvīgai kūkai un citus nestandarta priekšmetus gan aicinām paņemt līdzi.
  3. Neaizmirstiet padomāt par nepieciešamību sagatavoties pasākumam – trīs stundu apmeklējumā iekļauts arī laiks dekorēšanai, uzkodu galda klāšanai un citām darbībām. 
  4. Bumbu baseins ir drošs un piemērots bērniem no 3 – 13 gadu vecumam, taču spēj sagādāt prieku arī jaunākiem un vecākiem svinētājiem. Tam gan iekšpusē, gan ārpusē ir mīkstas malas un stūri.
  5. Bezmaksas autostāvvietas ir pieejamas Bumbiņbādes pagalmā. Vietu ir gana daudz, jo esam tālu no pilsētas burzmas.

Ņem vērā: 

  • Jaunās māmiņas un mazuļi Bumbiņbādē jutīsies ērti, jo esam parūpējušies par māmiņu stūrīti ar ērtu pārtinamo galdiņu. Bērniem līdz 3 gadu vecumam esam sagatavojuši plašu rotaļlietu izvēli.
  • Animatori, fotogrāfi un citi palīgi ir laipni aicināti, ja vien esat ar kādu par to vienojušies – labāko profesionāļu izvēli atstājam jūsu ziņā.
  • Tepat blakus ir jūra – ja pēc trīs aktīvām stundām bumbās vēl būs gana daudz spēka, varēsiet doties pastaigā vai nopeldēties.
  • Alkohols bērnu ballītei nav piemērots dzēriens, tāpēc mūsu telpās apbreibinošus dzērienus lietot nav atļauts.
  • Rezervēt bumbu baseinu svinībām piemērotā laikā vari kontaktu formā, e-pastā (info@bumbinbade.lv) un telefona sarunā (28447252).